AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Zábava pre deti na leto? Záhradné hračky!

deti-na-zahrade

Pobyt na záhrade je úžasná vec – obzvlášť, ak ho môžete zdieľať so svojimi deťmi. Tie zo všetkého najradšej na záhrade vyvádzajú a používajú na to čokoľvek, čo práve nájdu okolo seba. Väčšina domácich hračiek sa ale na záhradu nehodí. Buď len z toho dôvodu, že je zbytočné ich neustále prať alebo by sa mohli vonku ľahko zničiť. Našťastie sú tu detské záhradné hračky, ktoré sú priamo na pobyt vonku stvorené, a dieťa sa s nimi vyhrá pokojne niekoľko rokov. Prečo? Pretože sú drevené!

DETSKÁ LAVICA SE STOLOM

Záhradné lavice pre dospelých sú pre deti absolútne nevhodné. Nielen, že „dospelácke“ lavice sú pre deti extrémne veľké, ale zároveň z nich môžu veľmi jednoducho spadnúť a zraniť sa. Preto môžete svojim deťom zaobstarať roztomilé detské lavice so stolom, kde si Váš drobec môže v pokoji kresliť, prezerať obrázkové knihy alebo jesť desiatu. V stole je navyše vyvŕtaná diera pre pripevnenie záhradného dáždnika. A nebojte, lavica je maximálne bezpečná – všetky komponenty sú starostlivo vybrúsené a hrany skosené!

PRÚTENÝ KOČÍK

Máte doma malú princeznú, ktorá sa najradšej hrá s bábikami a berie ich všade so sebou? Zaobstarajte jej na záhradu krásny prútený kočík. Vďaka použitému materiálu je kočík extrémne ľahký a vhodný aj pre naozaj malé deti. Látka sa dá z kočíka odňať. Asi najväčšie kúzlo prúteného kočíka ale tkvie v tom, že je ručne robený a vyrobený šikovnými rukami.

pruteny-kocik-pre-dievcata

DREVENÉ PIESKOVISKÁ

Pamätáte si na miesto, kde ste sa ako deti najradšej hrali? Okrem zábavných hojdačiek išlo určite o čas strávený na pieskovisku. Výroba fantastických hradov, báboviek, rúcanie sa v piesku a vytváranie hlbokých jám – to je zábava, ktorú sme toľko milovali a ktorú budú určite milovať aj Vaše deti. Drevené pieskovisko má navyše po stranách praktické lavice a poklop, vďaka ktorému ho môžete zatvoriť a schovať pred dažďom!

drevene-pieskovisko-uzatvaratelne

DREVENÉ ODRÁŽADLO

Ak je vaše dieťa na bicykel ešte príliš malé alebo by bolo nevhodné, aby s ním jazdilo po záhrade, vyberte jednoduchšiu variantu v podobe detského odrážadla. To je skvelé hneď z niekoľkých dôvodov – jednak je pomalší, ale zároveň si na ňom užije dieťa kopec srandy a potom tiež pomáha dieťaťu aktivovať svaly dolných končatín. Drevené odrážadlo navyše vyzerá štýlovo a je maximálne ekologické. Kolieska na odrážadle nie sú plastové, ale nafukovacie!

MALÁ KUŠA SO ŠÍPMI A TERČOM

Aktivít, ktoré sa dajú robiť vonku s deťmi, je veľa ale všeobecne budete asi súhlasiť, že pokiaľ ide o akčné a bláznivé hry, tak tie ich bavia zo všetkého najviac. Ak máte doma väčšie deti, môžete im zaobstarať kuše so šípmi a terčom. Nebojte sa, je maximálne bezpečná – nemá žiadne nebezpečné hrany a miesto ostrého hrotu sú na konci každého šípu prísavky.

drevena-kusa

DETSKÝ STAN – TEEPEE

Tiež ste v detstve určite stavali bunkre? Detský stan patrí medzi najobľúbenejšie zábavy vôbec. Má tvar indiánskeho teepee, takže je stabilný. Stan je prateľný, ale bezpochyby najväčšou výhodou je vodeodolný materiál spodnej časti podložky, takže je možné ho použiť aj vonku na záhrade, napríklad pri bazéne alebo na terase. A počas roka potom Vášmu dieťaťu poslúži ako cool doplnok do izbičky.

stan-na-zahrade