AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Letné „all-inclusive“ stolovanie

piknik-vonku

Leto je v plnom prúde. Tento rok nám asi all inclusive Maledivy nevyjdú, ale „malé divy“ si zariadite aj doma na Slovensku. Máme pre Vás pár tipov, ako si to užiť s veľkou parádou na záhrade, na balkóne alebo napríklad na pikniku v prírode.

Na záhradu

Pokiaľ máte na záhrade altánok, pergolu, posedenie, alebo jednoducho lavičku pri ohnisku, môžete veselo opekať špekáčiky alebo naložiť mäso a zeleninu na gril. Zíde sa celá rodina a spoločne si to spolu užijete ako niekde na dovolenke. Deti sa zabavia na pieskovisku, medzitým otec ugriluje krkovičku, ku ktorej mama urobila parádné šťouchané zemiaky, dedo sa natiahne na ležadlu a babička s vnúčatami prostrú stôl.

opekanie-spekacikov

Na balkón

Že záhradu nemáte ešte neznamená, že si nemôžete vychutnať niečo dobré na slniečku. Stačí Vám uklohnit obed na kontaktnom grile, k tomu do ruky obľúbený letný drink, potom čerstvo namletú kávu k zákusku a máte postarané. Skoro ako na terase pri mori, že? S výhľadom na okolie, priateľmi či rodinou. Pohodu si predsa zvládneme urobiť aj doma na balkóne!

jarne-drinky

Na piknik

Stolovať môžete štýlovo aj v prírode a ani k tomu nepotrebujete bohvieaké vybavenia. Stačí len zbaliť deku a do prúteného koša uložiť niečo pod zub, čo ideálne nebudete musieť zložito ohrievať a čo Vás v lete zároveň príjemne schladí – napríklad šalát, syry a údeniny s pečivom alebo studenú polievku. Nezabudnite na tekutiny, s domácim ľadovým čajom či limonádou určite zabodujete. Potom len pribaľte pár misiekpríbor a slamku – voilà a je to!

piknik-servirovanie