AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Akčná ponuka firemných darčekov

nahledovy-firemni-darky

Firemné darčeky môžu priniesť mnoho výhod, vrátane zvýšenia povedomia o značke, lepších vzťahov so zamestnancami, partnermi a klientmi, a posilnenie pozitívneho vnímania vašej firmy. Je však dôležité vyberať darčeky s ohľadom na konkrétnu cieľovú skupinu a kontext, aby boli čo najefektívnejšie. Poradíme, ako na to!

Poznáte recept na úspešnú vianočnú sezónu? Začnite s našimi zaujímavými darčekmi a vianočnými dekoráciami. Kombinácia prírodných materiálov a vypaľovania do dreva sa ukázala ako veľmi silná dvojka.

Obsah

Exkluzívna ponuka pre firmy: gravírovanie do dreva

Rozšírili sme možnosť gravírovania až pre 2000 výrobkov z dreva! Spojením drevených výrobkov a gravírovania vytvoríte originálne darčeky, ktoré ocenia vaši partneri, zákazníci aj zamestnanci. Gravírovanie do dreva vám umožní prispôsobiť produkty vašim potrebám a pridať k nim osobný dotyk. Logo vašej firmy, mená zamestnancov alebo špeciálne textácie - to všetko zaobstaráte ľahko a rýchlo na jednom mieste!

Ako postupovať pri individuálnej objednávke

Pokiaľ hľadáte reklamné predmety s precíznym spracovaním, rýchlou realizáciou a prijateľnou cenou, sme tu pre vás. S nami môžete jednoducho vybrať online, zavolať alebo napísať e-mail. Vaše potreby sú naším cieľom.

Ako postupovať pri objednávke?

 1. Na ČistéDrevo.sk si vyberte drevené výrobky, ktoré sa vám najviac páčia.
 2. Napíšte nám e-mail info@cistedrevo.sk s vašim dopytom. Lenka zo zákazníckeho servisu pripomína: „Pre zrýchlenie celého procesu je vhodné poslať do prílohy e-mailu prípadné požiadavky na text, logo, či obrázok. Nezabudnite určiť veľkosť a umiestnenie požadovanej grafiky.” Vieme tlačiť aj gravírovať na drevo. Využite to!
 3. Odpovedáme obratom a pošleme vám nacenenie produktov. (Všeobecne platí čím viac kusov v objednávke, tým nižšia cena za kus.)
 4. Po vašom schválení na nič nečakáme a tovar ide hneď do výroby.

Nezáväzný dopyt nám môžete tiež poslať vyplnením tohto formulára.

nezavazny-dopyt

Výhody spolupráce

 • Kvalita

Pracuje výhradne s najkvalitnejšími lasermi. Vďaka prvotriednej vypalovačke na drevo nedochádza k znehodnoteniu výrobkov. Bez ohľadu na zložitosť vzoru sa gravírované výrobky pýšia nulovým opalom, jasnými a presnými hranami a jemnou kontúrou. Zvládneme aj tieňovanie a iné špecifické požiadavky.

 • Rýchlosť

Zákazky vybavujeme okamžite a aj veľkú objednávku zvládneme v bleskovom čase. Pracujeme s piatimi gravírovacími strojmi, aby ste svoju zákazku dostali čo najskôr.

 • Široký sortiment 

Ponúkame široký sortiment drevených výrobkov, na ktoré je možné gravírovať, či už ide o darčekové predmety, firemné darčeky alebo interiérové ​​vybavenie a drevené dekorácie. Skladom máme tisíce rôznych drevených produktov.

 • Individuálna starostlivosť

Spoluprácu s klientmi si vážime a prispôsobujeme preto ponuku tak, aby boli všetci maximálne spokojní. Pravidelne dopĺňame e-shop o novinky a tvoríme výrobky na mieru.

 • Skladovosť

Všetky naše produkty máme na sklade vo väčšom množstve. Nie je pre nás teda problém obratom poslať napr. niekoľko tisíc drevených varešiek, debničiek, či doštičiek s vašim logom.

 • Profesionálne služby

Sme rýchli, precízni a starostliví vo všetkom, čo robíme. Každý detail je pre nás dôležitý, či už ide o výrobu, samotné gravírovanie, alebo zákaznícku starostlivosť. Aj preto je spolupráca s našimi partnermi vždy dlhodobá.

profesionalni-vypalovani-do-dreva   profesionalni-gravirovani-do-dreva

Na aké produkty gravírujeme

Naše možnosti gravírovania do dreva sú výnimočne široké. Môžeme gravírovať na veľké debničky aj krabičky či darčekové krabice na víno (maximálna veľkosť je 30 x 30 cm), ale aj na drobné ceruzky, medonosky a varešky. Ani zaoblené tvary ako je drevený krígeľ, kuchynský valček či drevená miska pre nás nie sú žiadnou výzvou. Veľmi obľúbenou kategóriou je gravírovanie na drevenú doštičku, korýtko, či tanier. Vyberte si a my sa postaráme o to, aby váš originálny darček bol jedinečný a nezabudnuteľný.

Originálne riešenie darčekov pre partnerov aj zamestnancov

Prečo je nádielka pre firmy taká dôležitá a v čom pomôže aj vám?

 • Vytvorenie dobrého prvého dojmu

Kvalitný firemný darček na mieru môže urobiť silný pozitívny dojem na partnerov a ukázať, že firma berie svoje vzťahy vážne. To môže viesť k zvýšenej lojalite a dôvere.

 • Podpora brandu

Firemné darčeky môžu slúžiť aj ako účinný marketingový nástroj. Ak sú darčeky z dreva spojené s logom firmy alebo s jej menom, môžu pomôcť zvýšiť povedomie o vašej značke.

 • Podpora dobrého mena firmy

Pokiaľ sú vianočné darčeky kvalitné a vkusné, môžu prispieť k pozitívnemu vnímaniu firmy ako u partnerov, tak u zamestnancov.

 • Dodržiavanie tradície

V mnohých oblastiach je obdarovanie vianočnými darčekmi pomerne tradičným zvykom a od firiem sa to dnes často očakáva.

 • Podpora loajality a retencie zákazníkov

Darčeky s gravírovaním pre existujúcich zákazníkov udržia ich lojalitu a znížia tak riziko odchodu k konkurencii.

 • Motivácia a odmeňovanie

Firemné darčeky poslúžia aj ako nástroj pre motiváciu zamestnancov alebo ako odmena za dosiahnuté výsledky.

firemni-darky-placement   firemni-darky-leros

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť a získajte výnimočné produkty s osobným dotykom za rozumnú cenu. Všetky vaše požiadavky radi a rýchlo spracujeme. Ozvite sa nám na e-mail info@cistedrevo.sk. Odpovedáme obratom!