AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Darujte nezabudnuteľné spomienky s vôňou dreva

nahledovy-nosiclahvi

Deň otcov je skvelou príležitosťou vyjadriť svoju vďaku a lásku oteckovi. V článku sa zameriame na gravírovanie na mieru a predstavíme dva konkrétne tipy na originálne darčeky pre mužov - drevenú doštičku s venovaním a drevený nosič na fľaše s vypáleným odkazom. A aby bol váš drevený darček čo najosobnejší, prinášame aj niekoľko obľúbených tipov na texty pre vypaľovanie.

Široký potenciál gravírovania do dreva

Pri hľadaní zaujímavých darčekov je personalizácia tou najlepšou cestou, ako vytvoriť niečo jedinečné a osobné. Jednou z najpopulárnejších metód personalizácie je gravírovanie do dreva. Tento tradičný remeselný proces prináša množstvo výhod a umožňuje vám vytvoriť darček na mieru, ktorý bude mať trvalú hodnotu.

Čo je to gravírovanie do dreva?

Vypaľovanie do dreva je tradičné umenie, ktoré vytvára elegantné a trvalé vzory, texty alebo obrázky na drevené povrchy. Gravírovanie do dreva vyniká jedinečnosťou, všestrannosťou a mnohými ďalšími výhodami. Poďme si ich priblížiť.

  1. Stálosť - gravírované správy nezmiznú ani sa nestratia časom. Darček tak zostane milou pamiatkou.
  2. Vlastný text = osobitosť - gravírovanie umožňuje veľkú mieru personalizácie. Môžete si vybrať vlastný text, font, obrázok alebo dizajn, a vytvoriť tak darček z dreva, ktorý bude presne odrážať vkus a záujmy otecka.
  3. Vzhľad - vypálené vzory dodávajú darčeku elegantný a prirodzený vzhľad, ktorý ocení každý milovník prírodných materiálov.

Drevené darčeky s gravírom - pôsobivá kombinácia

Na drevených darčekoch muža láka ich autentickosť, trvanlivosť, odolnosť, unikátnosť aj široká škála využitia. Pokiaľ stále váhate, aký originálny darček otcovi zaobstarať, potom sú výrobky z dreva horúcim favoritom.

Darček na mieru poteší každého

Aj obyčajná kuchynská doštička sa môže stať praktickým a estetickým doplnkom každej kuchyne. Ak zvolíte gravírovanie do dreva, tak bude aj spomienkou, ktorá bude mať v kuchyni čestné miesto. Vyberať môžete hneď z niekoľkých typov doštičiek. Ponúkame veľký výber štýlových doštičiek neobyčajných tvarov, korýtok, dosiek s rukoväťou aj masívnych výstavných kusov z olivového, prípadne bukového dreva a tiež doštičku na servírovanie z jelše. Vypaľovačka do dreva vdýchne drevenému výrobku osobitosť, štýl, nadčasový dizajn a v neposlednom rade aj rýdzo osobný charakter.

prkenko-pro-rybare

Nosič na fľaše s gravírom

Spojenie praktickosti a osobitosti - to charakterizuje drevený nosič na fľaše. Nosič je možné využiť nielen na fľaše alkoholu, ale tiež na obľúbené omáčky napríklad k letnému grilovaniu. Vďaka pevnosti a odolnosti sa drevený nosič veľmi rýchlo stane obľúbeným a nepostrádateľným kúskom celej rodiny. S textom vhodným pre osobný odkaz si namáhať hlavu nemusíte. Podelíme sa s vami o niekoľko nápadov. Čítajte ďalej!

Texty na originálne darčeky z dreva

Neviete si rady s textom vhodným na personalizovaný darček? Poradíme vám také, ktoré sú na prvých miestach u našich verných zákazníkov.

  • S tvojou pomocou všetko zvládnem.
  • Vďaka, že si vždy po mojom boku.
  • Najlepší otec na svete.
  • Pre otca a zároveň priateľa.
  • Bez teba by som to nedokázal.
  • Vždy sa na teba môžem spoliehať.
  • Môj otec superhrdina. 

nosic-na-lahve

Doštička s osobným venovaním a nosič na fľaše s gravírom sú iba dve z mnohých možností, ktoré je možné využiť. Dajte svojej fantázii voľný priebeh a vytvorte nezabudnuteľný darček na mieru, ktorý vášmu otcovi prinesie radosť a milé spomienky na tento výnimočný deň. Naši špecialisti na vypaľovanie do dreva vám radi pomôžu s vašimi osobnými návrhmi a kreatívnymi nápadmi.