AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Nakladaný syr hotový za 5 minút

nahledovy-nakladany-syrPrinášame vám recept na nakladaný syr, ktorý sa okamžite stane hitom každej oslavy či záhradnej grilovačky. Hotový je doslova za pár minút a pokiaľ ho štýlovo zabalíme do drevených dóz, prípadne vložíme do drevenej debničky, tak máme aj zaujímavý darček pre svojich blízkych.

Recept na nakladaný syr

Nechajte sa uniesť na vlne chuti lahodného syru. Oceníte nielen výbornú chuť, rýchle zhotovenie, ale aj viac ako priaznivú cenu.

Čo budeme potrebovať

  • olivový olej
  • korenie podľa chuti
  • polotvrdý syr (gouda, hermelín, eidam, balkánsky syr)

Postup

  1. Vyberieme si syr. Výborne chutí aj obyčajný eidam, ale fantázii sa medze nekladú. Použite hermelín, balkánsky syr, cheddar. Záleží len na vás.
  2. Na drevenej doštičke syr nakrájame na väčšie kúsky, ktoré nasypeme do praktickej misy.
  3. Teraz môžeme popustiť uzdu fantázii a ochutiť syry korením. Môžete dokonca vytvoriť hneď niekoľko príchutí podľa vlastných preferencií.
  4. Zmes korenia a nakrájaného syra zalejeme olivovým (prípadne slnečnicovým) olejom.
  5. Necháme minimálne dve hodiny uležať v chladničke a hneď potom môžeme začať degustovať. Čím dlhšie sa syry odležia, tým lepšie sa prepoja chute. Pokiaľ ich teda nekonzumujete hneď, vydržia vám aj dva mesiace.

Zvoľte drevenú dózu a originálny darček je na svete

DIY darček vo veľmi príjemnom cenovom rozpätí ľahko vytvoríte s pomocou nakladaného syra a vhodného pohára. Vyberte si s nasledujúcej ponuky štýlových dózičiek a pohárov!

Nezabúdajte ani na štýlové doplnky - napríklad výrezy z preglejky, vhodné stužky, prípadne menovky, alebo cedulky na darčeky.

dozicky   korenky_1

Pre milovníkov luxusu

Hľadáte originálny darček, ktorý zaručene urobí radosť? Naložte syry pokojne trikrát inak (môžete skúsiť klasické grilovacie korenie s červenou paprikou, provensálske korenie na balkánsky spôsob, alebo trochu orientálne pikantné kari) a spravte ich do štýlových drevených dóz. Následne môžete svoj výrobok zabaliť do drevenej krabičky a pridať tak darčeku punc luxusu.

Darčekové debničky a boxy na e-shope ČistéDrevo.sk nájdete hneď v niekoľkých veľkostiach a prevedeniach. Vyberajte teda podľa veľkosti zvolených pohárov na syry a tiež podľa toho, či chcete k darčeku zabaliť aj nejaké ďalšie kuchynské potreby z dreva, prianie, ďalšie pochutiny, prípadne štýlovú servírovaciu doštičku, alebo set na syry.

Pridaná hodnota

Venujte originálny darček s osobnou hodnotou. Naši špecialisti na vypaľovanie do dreva vám na drevené debničky, ale aj ďalšie kuchynské náčinie vygravírujú text podľa vášho želania. Popustite uzdu svojej fantázii.

Niečo navyše

Pokiaľ chcete vyladiť svoje originálne darčeky k dokonalosti, tak k darčekovej debničke s vaším gurmánskym výtvorom pribaľte servírovaciu doštičku na syry, prípadne set na syry. Oboje patrí k najobľúbenejším dreveným výrobkom u nás.

gravir-cedulka   gravir-cedulka (2)


Nakladaný syr zaberie len chvíľu času a pritom je výsledok viac ako skvostný. Vaša domáca výroba bude mať nezameniteľnú chuť a vôňu, ktorú si užijete spoločne s rodinou a priateľmi. Pustite sa do toho a vytvorte gurmánsky zážitok, ktorý vrelo odporúčame aj ako nezabudnuteľný a originálny darček, ktorý poteší každého.